Фото/Відео

“Буковинська мрія 2019” тема “Я земля”.
У таборі “Мрія” відпочивало 150 дітей-сиріт з різних куточків України. На фестивальному дні втілення мрій – справдилось 1500 тисячі дитячих бажань. Нас підтримали безліч добрих людей, котрим небайдужа доля дітей, які з різних на те причин опинились в стінах дитбудинків. Дітки мали змогу зустрітись з своїми кумирами: Лавіка, ТНМК та гурт “Сальто Назад” потішили маленьких мрійників чудовим концертом. Дякуємо нашим чарівникам!

https://www.youtube.com/watch?v=J1zpWJ0I3ZI

В таборі “Мрія 2019” (табір розвитку для дітей-сиріт) було знято і представлено унікальну фотовиставку під назвою “Я Земля”. Авторкою проєкту є Даша Тендітна.

“Придумували і знімали на ходу. Від вибору локації до друку фотографій пройшло всього три дні. Багато говорили на тему екології, про те, що вибір між «зруйнувати або зберегти», «зрубати або посадити» впливає на майбутнє кожного з нас. Шкодували дерева. Слухали птахів. Переходили річки вбрід. Збирали пластик в найнесподіваніших місцях. Показали чим доводиться грати сучасним дітям в сучасному світі. Міркували про те, що «берегти природу» означає берегти себе і один одного. Ми в одному ланцюжку. Замкнуті.

І ми з дітьми віримо, що наш невеликий проект може мати великий вплив на наших глядачів, їх поведінку і ставлення до навколишнього світу.” – Даша Тендітна.