Про нас

Всеукраїнський благодійний фестиваль “Буковинська мрія” втілюється уже 10 років Благодійним Фондом “Я майбутнє України”, президентом якого є Марта Левченко.

Благодійний фонд “Я майбутнє України” – це унікальна благодійна організація. Ми опікуємося найвразливішими дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування, причому це діти-інваліди або з рідкісними захворюваннями, що потребують особливого медобладнання, ліків, догляду. Водночас усіх наших підопічних об’єднує тотальна бідність та складні життєві обставини. Волонтери не просто надають допомогу, а супроводжують кожну дитину, беручи участь у її становленні та розвитку. Наразі це понад 3 тисячі дітей по всій Україні.

Цей сайт створено для втілення мрій дітей, описаних в листах. Всі листи мають бути втілені до 10 травня . Проект стартує 27 травня. Головний фестивальний день 1 червня!

Тисяча дітей, вихованців з інтернатів кожного року отримують свої мрії. Найголовніше, ми 10 років поспіль разом з дітьми мріємо та змінюємо світ на краще! Неймовірні 2 тижні, які відкривають особистість, сповнену добротою! Два тижні відпочинку в Карпатах, які вже змінили сотні маленьких доль!

Фестиваль проводиться о 13.00 в ГТК Мигово (Чернівецька область, Вижницький район, село Мигове).

Дітки чекають на своїх чарівників!