Про нас

Благодійний фонд “Я майбутнє України” – це унікальна благодійна організація. Ми опікуємося найвразливішими дітьми-сиротами та позбавленими батьківського піклування, причому це діти з інвалідністю або з рідкісними захворюваннями, що потребують особливого медобладнання, ліків, догляду. Водночас усіх наших підопічних об’єднує тотальна бідність та складні життєві обставини. Волонтери не просто надають допомогу, а супроводжують кожну дитину, беручи участь у її становленні та розвитку. Наразі це понад 4 тисячі дітей по всій Україні.

Уся звітність організації є абсолютно прозорою. У відкритій групі у Фейсбуці кожен може задати запитання та проконтролювати той чи інший проект. Усі волонтери працюють безкоштовно, а головні руки та серце фонду – керівник фонду – Марта Левченко.

Усі хто бажає допомогти дітям, що потребують підтримки можуть звернутися до волонтерів БФ «Я Майбутнє України» та отримати інформацію про потреби дітей сиріт та дітей із притулків нашого краю. Сайт БФ “Я Майбутнє України” http://www.future-ukr.org.ua